Specjalista ds. odkupu samochodów używanych

Vendas
Warszawa, Polônia
Este anúncio de emprego não está disponível em português.

Opis firmy

AUTO1 Group to europejski lider wśród online’owych platform samochodów używanych. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy auta używane. Łącząc kupujących i sprzedających za pomocą technologii umożliwiamy dealerom i konsumentom bezproblemową wymianę handlową w całej Europie. AUTO1 Group posiada jednostki biznesowe takie jak AUTO1.com oraz Autohero.com.

Twoje obowiązki

Obowiązki

  • Nawiązywanie współpracy, rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w zakresie odkupu od nich samochodów używanych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Analizę potencjału partnerów biznesowych
  • Przygotowanie wyceny samochodu
  • Przeprowadzanie oceny stanu technicznego auta zgodnie z wyznaczonymi wytycznymi
  • Tworzenie, negocjowanie i finalizowanie ofert odkupu od klientów.
  • Analiza cen i wartości samochodów używanych dostępnych na rynku
  • Monitorowanie rynku samochodów używanych oraz zachodzących na nim zmian

Czego oczekujemy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie wyceny i odkupu samochodów używanych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • Koncentracja na kliencie i umiejętność budowania relacji
  • Znajomość branży motoryzacyjnej, specyfiki rynku samochodów używanych
  • Znajomość mechaniki oraz budowy samochodów
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

Co oferujemy

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

Wypełnij aplikację, przesyłając swoje CV na górze tego formularza. Możesz załączyć dodatkowe załączniki, takie jak list motywacyjny lub portfolio.